Boeken in herdruk en opnieuw gepubliceerd

Soms heeft een verhaal meer dan één kans nodig om zijn publiek te vinden. De afgelopen maanden heb ik de tijd genomen om een aantal van mijn boeken opnieuw uit te geven, inclusief een paar die nu al een tweede of zelfs derde druk hebben gekregen. Het voelt als een nieuw begin: dezelfde verhalen die ik met zoveel liefde en passie heb geschreven, maar dan in een nieuw jasje.

Het meest opvallende voorbeeld is mijn roman Licht in de duisternis, de heruitgave van mijn eerdere boek 2025 – het grote verzet. Deze roman heeft niet alleen een nieuwe titel gekregen, maar ook een compleet vernieuwde kaft die beter aansluit bij het verhaal en de boodschap die ik wilde overbrengen. Ik ben ontzettend blij met het resultaat en ik hoop dat lezers de vernieuwde versie net zo zullen omarmen als de eerste.

In Licht in de duisternis volgen we John, een succesvolle multimiljonair die door een ingrijpende gebeurtenis gedwongen wordt om zichzelf opnieuw te ontdekken. Met hulp van onverwachte bondgenoten en een mysterieuze vrouw uit India vindt hij zijn weg naar heling en gerechtigheid in een wereld vol uitdagingen.

Het heruitgeven van mijn boeken voelt een beetje als het zelf opnieuw ontdekken van het verhaal. Ik ben benieuwd wat jullie ervan vinden! Heb je het boek al gelezen, of ben je nieuwsgierig naar de nieuwe editie?

Heerlijke recepten met mungbonen en kruiden, zuivel- en glutenvrij

Ook de boeken “Heerlijke recepten met Mungbonen en kruiden” is opnieuw uitgegeven in een derde druk, omdat deze helemaal was uitverkocht. Van de Engelse versie zijn er nog maar twee verkrijgbaar in mijn online winkel. Dus daarvan heb ik ook een nieuwe druk alvast klaarstaan.

De Hollandse School – Teken & Schilderlessen

Ook mijn boek “De Hollandse School – Teken- & Schilderlessen” heb ik opnieuw uitgegeven met een nieuw omslag. Van zowel de Nederlandstalige als de Engelstalige versie zijn de vorige edities nog een aantal boeken beschikbaar. Maar de nieuwe druk is nu ook verkrijgbaar in zowel hardcover als paperback. De engelse versie is alleen in paperback verkrijgbaar.

Hi there 👋
Nice to see you here

Subscribe to my newsletter to hear when I have created a new painting or drawing, and be the first to know!

No Spam, only art that speaks to you.

Scroll to Top